ADS
Категория
Вихід новин
«    Май 2015    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Популярні статті
» » Типи чоловіків за східним гороскопом
Типи чоловіків за східним гороскопом

Типи чоловіків за східним гороскопомДля більшості з нас важливою є проблема оптимального вибору супутника життя. Напевно шлюб - це єдина область, де ніхто не отримує переваг.

Тут усі рівні, як багаті, так і бідні. Багато факторів визначають характер шлюбу, і все ж головним вважається рік народження подружжя.

Саме він зумовлює основну тенденцію в шлюбі. Кожен знак східного гороскопа наділений певною сукупністю психологічних, соціологічних, сексуальних ознак, які і обумовлюють якісний рівень його шлюбного союзу з іншими знаками.

Чоловіки - коханці (народжені в роки Пацюка, Мавпи, Дракона)

Це дивні, непередбачувані представники чоловічий половини людства. У своїй основній масі вони настільки вибиваються із загальноприйнятих норм і правил, що можна сказати: виключення з правил - це їх норма. Представники цих знаків завжди на межі. Це темпераментні і свавільні чоловіки, запальні, але відхідливі.

Вміють приймати рішення, володіють здоровим глуздом. Також вони енергійні, легко збудливі, іноді вперті й різання.

Це люди з неадекватним сприйняттям життя, ясновидці або шамани. Любов - та сфера, де вони повністю проявляють себе.

Ці люди можуть любити всіх жінок світу, проповідувати любов до всього людства, а можуть присвятити все життя однієї жінці. Для них немає ні загадкових, ні холодних жінок.

Вони не звертають уваги ні на вік, ні на національність, ні на соціальний стан, ні на зовнішні дані своєї обраниці.

Проте треба знати, що більшість носіїв цих знаків - досить тихі та спокійні люди і волю свою реалізують дуже мирно, не вдаючись до яскравих ефектів. Нерідко на перший план виходить їх відчуженість від реального світу, і вони можуть навіть справляти враження безвольних людей.

Однак це лише ілюзія.

Представники чоловіків - коханців - Байрон, Блок, Петро I, Сент - Екзюпері, Джек Лондон, Чехов, А. Грін, Л. Толстой, Г. Распутін, Л. ДаВинчи, У. Шекспір, Ж. Верн, М. Горький, І. Кант, Ж - Ж. Руссо.

Чоловіки володарі (народжені в роки Коні, Тигра, Собаки)

Вони набагато краще орієнтуються в загальному перебігу життя, ніж у своїх любовних справах, а тому добре, якщо головна увага в житті приділяють роботі, кар'єрі, а любов сприймають як сферу відпочинку. Можливості цих трьох чоловічих знаків у сфері суспільного життя безмежні. Саме вони досягають вершин влади, мудрості, глибин філософії. У них є все необхідне, щоб паралізувати чужу волю, підпорядкувати собі інших людей.

У їх розумінні воля - це не груба сила, а здатність прорахувати наслідки вчинків, вміння передбачати майбутнє і впливати на нього. Вони доводять справу до кінця і зазвичай перемагають.

З них виходять прекрасні керівники. Ці чоловіки мужні, сильні і незалежні, роблять все на свій розсуд.

Гарантувати легке життя з чоловіками цих знаків не можна, але можна стверджувати, що їх найвища відповідальність і здатність до тривалого планування свого життя та діяльності надзвичайно сприятливі для сім'ї і, можливо, заради цього й можна терпіти складності їхнього характеру. Безмежна влада над людьми не охороняє ці знаки від неприємностей у сфері любові.

Найчастіше вони люблять нереальну жінку, а ідеал, створений їх уявою.

Їхній шлях в любові сповнений втрат і розчарувань. Часто ці чоловіки намагаються переробити своїх супутниць, підігнати їх під свої вигадані стандарти. Чоловіки - володарі - найвимогливіші чоловіки.

Часто їх любов романтична і сліпа, а романтичні пристрасті здатні надовго вибивати їх з життєвої колії. Надмірне захоплення любов'ю в житті цих чоловіків згубно для них.

Найкраще, коли вони використовують любов як допомогу для звершення своїх головних справ.

Під цими знаками народилися багато найбільших політики - Карл Великий, Теодор Рузвельт, В. Ленін, Уїнстон Черчіль, Шарль де Голль, Людовик ХГ, П. Столипін, А. Андропов, М. Робесп'єр, І. Грозний, В. Молотов, Олександр II, М. Хрущов, Л. Брежнєв , Г. Трумен.

Чоловіки - лицарі (народжені в роки Півня, Змії, Бика)

Чоловіки цього типу мають холодний розум та гаряче серце. На полі бою такі чоловіки не мають собі рівних, проте, сильної волі у них немає.

Їх безумовна бойова обдарованість часто обертається безпорадністю в житті. Нерідко вони бувають слабкими в духовному житті і в політиці.

Логічний склад розуму, що дає їм перевагу в складній обстановці, є основою для комплексів неповноцінності і сумнівів у собі в повсякденному житті. Їх комплекси - не що інше, як нездатність адекватно оцінити себе і наявність тільки одного способу оцінки-постійної дії. Людина, що володіє цими комплексами, весь час коливається між завищеною самооцінкою або навіть манією величі, з одного боку, і неврівноваженістю в собі, навіть самоприниженням - з іншого. Глибокі мислителі й обдаровані особистості.

Володіють чудовими розумовими та фізичними даними. Іноді егоцентричні і гонорові.

Таким чоловікам постійно потрібно підтримка з боку, можливість правильної оцінки їх дій. Їх не слід перехвалювати і критикувати: їм треба ставити правильну оцінку. Можливості чоловіків - лицарів у будь-якій області безмежні.

Вони можуть стати і повним нікчемою, і досягти будь-яких вершин. Необхідно лише, щоб хто - то вів їх до вірної мети, підтримував морально. Чи варто говорити, що роль супутниці життя для них величезна. У неї з таким чоловіком відкривається безмежне поле діяльності, вона повинна стати його ведучим.

Чоловіки цих знаків, як правило, надзвичайно діяльні й активні, але їх активність нерідко буває безладна і невиправдана.

У любові чоловіка даної трійки знаків продовжують свою бойову практику, поєднуючи високу потенцію, високі амбіції і затаєну глибоко в душі невпевненість в собі. Їхній шлях в любові сповнений тягот, тривог, розчарувань і захоплення прекрасною статтю. Для чоловіків - лицарів любов - це бій.

Їм важко пройти повз будь гарної жінки, їх найбільше приваблюють оригінальні представниці прекрасної статі. Свою обраницю вони піднесуть до небес, будуть ревнувати, вимагати вірності, не замислюючись, віддадуть за неї життя.

І все ж треба мати на увазі, що ці чоловіки джерелами любові не бувають. Самі вони дуже потребують жіночому теплі.

Як велика їх пристрасть, таки убивча їх холодність. Такі чоловіки перебувають у вічному пошуку, і тому в шлюбі вони потребують не тільки в підтримці дружини, а й у контролі з її боку, в її любові.

Дружина повинна мати непересічної характер і добре розуміти свого чоловіка.

Багато найбільші полководці народилися під цими знаками. Серед них: Наполеон, Олександр Македонський, Суворов, Кутузов, Тухачевський, Конєв, І. Павлов, А. Гітлер, С. Михалков, Мао Цзе Дун, А. Лінкольн, С. Петлюра, К. Ворошилов.

Чоловіки-красені (народжені в роки Кота, Кабана, Кози)

Чоловіки, народжені в ці роки, мають внутрішнім відчуттям своєї краси і гармонії. Вони постійно стежать за своєю зовнішністю. Мислення цих чоловіків інтуїтивне, споглядальне, іншими словами, вони мають здатність користуватися своїм і чужим життєвим досвідом. Схильність до накопичення життєвого досвіду у вигляді розумових образів, довіру до своєї інтуїції роблять цих людей реалістами і прагматиками.

У повсякденному житті - це люди тверезого розрахунку, здорового змила, твердо стоять на нашій грішній землі. Зовнішніми проявами їх реалізму і інтуїції служать незакомплексованість, споглядальність і милування життям.

Небагатослівні, але дуже допитливі, багато читають, добре поінформовані. Ці чоловіки мають яскравою індивідуальністю, талановиті і честолюбні.

Величезне число жінок воліють красу іншим чоловічим достоїнств. У чоловіках даних знаків заворожує не тільки краса, а й спокійна впевненість в собі.

Ймовірно, чоловіки - красені не так сильно розбираються в тонкощах суто жіночої психології, проте вони чудово розуміють суто людські прояви будь натури.

Серед чоловіків даної трійки знаків найчастіше зустрічаються донжуани, так що жінкам не варто розраховувати на їх яскраву та довгу пристрасть. У цьому житті найдорожче для них - спокій. Було б дуже необачно вважати цих чоловіків мирними, слабкими людьми, покірними чужій волі.

Тривале спокій і споглядання в умовах швидкої зміни декорацій життя у них здатні змінюватися некерованими, всеразрушающего спалахами гніву і люті.

Якщо душевний спокій досягнуто, то можна зайнятися і справами. Особливо добре, якщо інтереси цих чоловіків перебувають у сфері фінансів та інших сфер життя, де на першому плані стоїть досягнення гармонії, досконалості.

У швидкоплинних умовах життя, коли треба приймати швидкі рішення, чоловікам даного типу краще не довіряти керівництво, але в якості виконавців вони просто незамінні. Їх знання людей є майже абсолютним.

Вони вміють будувати своє благополуччя.

Представники чоловіків - красенів - Стендаль, Ален Делон, Марчелло Мастрояні, Олег Табаков, Пушкін, Джон Голсуорсі, Михайло Булгаков, Мстислав Ростропович, Святослав Ріхтер, Р. Зорге, М. Горбачов, О. де Бальзак, І. Сталін, А. Сміт, Д. Рокфеллер, Р. Рейган, Е. Хемінгуей.